Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. -ik hétben vagyok,3 napja...

20. -ik hétben vagyok,3 napja látott a nőgyógyász, de pár napja csakis zuhanyzás közben van kis nyúlos átlátszó-fehéres valamim amire felfigyeltem. Amikor megtörölközök, akkor is kicsit olyan nyálkás, aztán már nem érzékelem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A doki mindent rendben talált. Nem szóltam neki, nem tulajdonítottam akkor neki gondot, de lehet ez a nyákdugó is? Vagy természetes ez így?

2020. ápr. 16. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csak akkor? Ha használsz tisztasági betétet, lehet egész nap van, csak nem látszik, beszívja. En elsőre azt mondanám, sima folyas. De az nem olyan, hogy csak zuhanyozni szeret...
2020. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nap közben is szok lenni folyásom, de nem ilyen nyálkás, hanem inkább vizesebb.
2020. ápr. 16. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt több és hígabb a hüvelyváladék a fertőzések elkerülése miatt. Így tisztul. Nekem volt egy olyan esetem, hogy annyi folyásom volt, hogy a férjem nem tudta eldönteni, hogy elélvezett e már vagy belőlem jön 😁😁.
2020. ápr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!