Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki használt már Canesten...

Aki használt már Canesten combi unot annak bevált?

Figyelt kérdés
Továbbá az érdekelne hogy milyen észrevételek voltak használat közben? Normális ha folyásban van fehér túró szerű anyag? (Úgy értem hogy lehet hogy a kúp kilöki ezeket a hüvelyből és így ürül ki?)
2020. aug. 13. 10:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, használt
Nem
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A segédanyagok távoznak a hüvelyből, azok nem szívódnak fel, csak a hatóanyag, úgyhogy normális, hogy jön ki valami. Szerintem bele is van írva ez a betegtájékoztatóba, hogy ajánlott ilyenkor a tisztasági betét.
2020. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Ahhoz, hogy teljesen ki tudd kezelni magad, ha már ennyire elhanyagoltad a dolgot, ahhoz legalább 3-4 adagot kéne venned, az meg egy vagyon.

Legközelebb figyelj jobban oda, hogy ha egy kicsi tünet is van, azonnal kezeld magad és a partnered, mert ha így teszel elég 1 db is. De így alsó hangon 3-4-ra van szükséged+partner.


Több szempontból nem szerencsés ha egy nő elhanyagolja a dolgokat, csak azért mert eleinte minimális a tünet..


Legközelebb figyelj jobban oda, mert egy gombás fertőzés 2 napon belül lehet tudni-ha figyelmes vagy.

2020. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Hülyeséget írsz 2es!
2020. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem használt semmit. Próbálgattam amíg nem jutottam el az orvoshoz, de nem volt jó. Aztán az orvosom adott kúpot, az használt csak.
2020. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2: Miből gondolod, hogy elhanyagolja magát????? Lehet, hogy nincs is partnere, mert gomba, nemcsak úgy lehet.

Nem jó azonnal kis tünet esetén rögtön valamit használni, hiszen azt se tudja mi lesz belőle. Lehet, hogy nem is gomba.

A Canesten combi uno, 3 napos kezelésnek felel meg, a régi 3 darabos helyett van most egy, nagyobb hatóanyagú kúp.

2020. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam már néhányszor, szerintem nagyon jó, nekem bevált. Viszont olyan szempontból brutál egy cucc, hogy belőlem még 48 óra múlva is jöttek a maradványai. :) Viszont rendbe tett rendesen. Tisztasági betét 1-2 napig azért kell mellé.
2020. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 adag kellett hozzá. Előjöttek a gomba tünetei, még aznap hívtam nőgyógyászt, de csak kb egy hétre rá adott időpontot. Vettem hát egy combi unot, hüvelytabletta + napi 3x kenés a kenőccsel. Rá 2 napra éreztem, hogy már “kívül” nem viszket, de belül igen. Mindegy, a kenőcsöt nem hagytam abba, de elmentem a patikába és vettem egy canesten 500mg-ot is. Rá 1 napra már nem éreztem a tüneteket, holnap pedig megyek nőgyógyászhoz.
2020. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Betadine kúp jobb.
2020. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
A betadin inkább ront mint használ. Kigyilkolja a hüvelyflórát. Elég maradi dolig már.
2020. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Cum medvig foneo
2020. aug. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!