Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek a Klion-D nem használt,...

Akinek a Klion-D nem használt, annak mit írt fel az orvos alternatívának?

Figyelt kérdés

Nem volt tőle túlérzékenységem, viszont a folyásom megmaradt, nem mondhatnám kimondottan hatékonynak esetemben. Most meg együttlét után fáj és viszket már több napja megint és több a folyásom is.

Nőgyógyászhoz nem szívesen mennék el már megint, magánhoz járok.

Háziorvos felírhatná nekem az alternatíva gyógyszert, amit nőgyógyász nem írt fel korábban?

(a Macmiror Complexről már hallottam, kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban is a tapasztalaitokra)

Előre is köszönöm mindenkinek :)



2020. aug. 13. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Párod is kapott kezelést?

Nem hinném, hogy háziorvos felír valamit, ő is nőgyógyászhoz fog küldeni ilyen problémával.

2020. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hónapok teltek el, mert a vírus miatt nem is találkoztunk. Alapból beteg lehettem még.

A kérdés az, hogy felírhat e egyáltalán ilyet a háziorvos?

Egyszerűen csak nincs kedvem 25000-et fizetni azért, hogy felírjon nekem a nőgyógyász egy másik gyógyszert. Mást nem fog csinálni, elsőre is megtehette volna úgy gondolom, ha alaposabb vizsgálatra lett volna szükség, főleg ennyi pénzért...

Ha nagyon muszáj, akkor nyilván elkell mennem megint nőgyógyászhoz, de ha a háziorvos megteheti, hogy felír nekem valami hasonlót, akkor inkább hozzá megyek.

Tudom, hogy bizonyos készítményeket először szakorvosnak kell felírnia sajnos, csak reménykedek, hogy ami nekem kell, az nem ilyen.

2020. aug. 13. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen nőgyógyász.
2020. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
2: a férfiaknál sokszor nincs tünet. Hiába nem találkoztatok, most adogatjátok egymásnak. Nőgyógyász ingyenes, ha nem magánhoz mész. A párod meg menjen urulógushoz. Mindkettőtöktől kenetet kéne venni, és az alapján kezelés. És szex csak akkor, ha teljesen elmúlt.
2020. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a másikat is kezelni kell... Ettől függetlenül jött elő megint és azonnal éreztem szex közben, hogy fáj. Tehát el se múlt alapvetően, mivel hónapok maradtak ki az aktusok között, közte meg volt a gyógyszer, amikor a partnerem is kezelve volt. Nem erre irányult a kérdés, hogy hogyan helyes a kezelés, hanem hogy nem hatott nekem a gyógyszer sajnos és jó lenne drága körök nélkül kapni másikat.

Elég lett volna az a válasz is, hogy "nem írhatja fel a háziorvos" . Nem akarom kifejtegetni az egész helyzetet, mert a kérdés maga nem ér annyit.

Nyilván előnyösebb lenne az ingyenes, de mondjuk jelenleg kb fél évnél hamarabb nem kapnék időpontot és nem valami szívélyesek az orvosok a körzetemben, a háziorvos is mondta, hogy nem érdemes hozzájuk járni.

Hogy őszinte legyek nem kaptam új információt senkitől, a nyilvánvalóról eddig is volt fogalmam.

Inkább hagyjuk is, hogy kiírtam a kérdést.

2020. aug. 13. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, hogy segíteni akartunk az ötleteinkkel!
2020. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ingyeneshez mehetsz időpont nélkül is, csak jelezni kell,hogy sürgős. senki sem tudja előre,hogy mikor lesz baja. bar már nem aktuális a kérdés de ,ha mégis az lenne betadin hüvelykup vagy jód tablettás irrigalas ,ahogy a tablettán írják, annyiszor és utána helyreállitasnak valamilyen ph visszaalito kapszula vagy tejsavas irrigalas hetente.
2021. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Velem pont ma történt, hogy nem volt valamiért külön receptem a macmiror-ról és nem akartam visszamenni a nőgyógyászhoz mivel tegnap voltam.Megkértem a körzetit ha van rá mód írja fel és felírta.
2021. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!