Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete késik a menstruációm,...

Egy hete késik a menstruációm, de a teszt negatív. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy hete kellett volna megjönnie, de csak görcsöl a hasam néha néha és semmi. Csináltam tesztet, négy nap késés után negatív lett hála istennek. Járt már így valaki, hogy görcsök vannak de mégsem akar megjönni? Minimum egy hétig nem tudok orvoshoz menni sajnos. Július 18.-án voltunk utoljára együtt a párommal, de elvileg nem történt semmilyen "baleset". Gondolom ha akkor mégis teherbe estem volna azt a teszt már kimutatta volna nem? Köszi a válaszokat :)

2020. aug. 14. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami más oka lehet hogy nem jön meg, a teszt kimutatta volna már a terhességet. Lehet stressz, betegség, életmód miatt késik.
2020. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nem vagy, ennyi idő múlva kimutatná a teszt, szerintem az orvos is felesleges (még). Tesztelj egy hét múlva újra a biztonság kedvéért, ha addig nem jönne meg, ha görcsölsz, akkor valószínűleg meg fog jönni. Fogyás, hízás, idegeskedés, akár nátha, és minden ok nélkül is előfordulhat akár az is, hogy 1 ciklus is kimarad, akkor van baj, ha ez rendszeres.
2020. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) próbálok nem idegeskedni, kicsit most meg is nyugtattatok :)
2020. aug. 14. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer 10 napot késett.
2020. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!