Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat mensi előtt is...

Miért fájhat mensi előtt is meg utána is az alhasam?:/

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Régebb csak a szokásos módon, mensi első napján voltak erőd fájdalmaim. Viszont egy jóideje nyomó fájdalmat érzek az utolsó napokban is, közel a lágyèki nyirokcsomókhoz, illetve a mèhnyakamnàl. Igazából nem tudok konkrétat meghatározni hogy mi fáj, csak azt,hogy úgy belülről érzem, pont a vaginam vègènèl illetve kifele a nyirokcsomoknál, néha átnyilal a derekamhoz is .

Tavaly voltam szürèsen, kerdeztem a nogyogyaszt, az meg meghúzta a vállát, hogy nem tudja mitől fájhat.


Már eléggé zavaró, mert pl meg egy hetem lenne a mensi kezdetèig, s már megint fáj.

Veletek van hasonló? Mitől lehet?


2020. aug. 14. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van, 20 éves koromig még a menstruáció alatt sem voltak tüneteim, volt, hogy ki is ment a fejemből, hogy megvan.

Nekem eleinte a beleim jeleznek, elkezd kortyogni már egy héttel előtte és aztán jönnek ugyanezek a tünetek, amiket leírtál, tart az első napokban végig, aztán enyhül. A menszesz után pár nappal elmúlik.

Szerintem normális, mindenkinek máshogy reagál a szervezete és idővel erősödhetnek a fájdalmak is.


23/L

2020. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez. 25 éves koromig semmi ilyen nem volt, aztán egyszer csak előjött. Nekem a menzesz előtti két hétben minden reggel alhasi fájdalmam van. A doktornő szerint semmi kóros, sima PMS.
2020. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szokásos mód csak nálad volt az. A PMS és menstruációs tüneteid, a menstruáció hossza, intenzitása, gyakorisága életed során többször is változhat.
2020. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!