Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami bajom lehet?

Valami bajom lehet?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Nem volt párkapcsolatom, se semmilyen nemi kapcsolatom. Az utóbbi időkben stresszel voltam és iskola gyakorlaton voltam, nem nagyon ettem meg mostanában tornázok. Nem jött meg ebben a hónapban igen tudom még megjöhet de már le telt a 32 nap és velem soha nem volt ilyen anyának is mondtam azt mondja hogy majd meg jön. Érzem néha hogy fáj mintha meg lenne vagy meg akarna jönni de nem jön meg. Utoljára júlis 4.-7.-éig tartott (általában 4 vagy 7 naposak szoktak lenni míg meg van) és azóta meg sem jött :c

2020. aug. 15. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod, anyukádnak igaza van, ilyen előfordul. A stressz, nem evés okozhat ilyet. Akkor van probléma, ha több hónapig, vagy rendszeresen kimarad.
2020. aug. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se foglalkozz vele. Majd a következő hónapban elmész, ha akkor sem jön meg, feltéve ha nincs jelentős panaszod. Ebben a hónapban elmaradt a peteérés.
2020. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!