Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellkas CT helyettesítheti...

A mellkas CT helyettesítheti a mammográfiát?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!!!
2020. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem helyettesíti, teljesen másra van kitalálva.
2020. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha kapsz kontrasztanyagot elvileg látszani kéne ha van valami gond. Ha ezért kérdeed mert más miatt mész.De nagyobb röntgen terhelés ezért nem szokta ctre küldeni ilyen szűrés okán
2020. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2020. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mindenképpen kell mennem mellkas CT-re egy probléma miatt és kontrasztanyagot is fogok kapni. Én eddig azt gondoltam, hogy a CT sokkal alaposabb vizsgálati eredményt ad, mint a mammográfia...
2020. aug. 16. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a ctn ha vannak rákos sejtek azok lászanak. Így valószínű nem kell külön mammográfiára menned. Elég ha elviszed az orvosnak a ct leletet cdn. Azt kérd ki. Nekem oda adták. Így azt mutogattam mindenhol. Pl ortopédián is. Ne kelljen plusz röntgenre menni.
2020. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!