Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felpörög, aztán kihagy,...

Felpörög, aztán kihagy, lelassul, majd megint felgyorsul a szívem. Másnak is volt már ilyen? Ha igen, mit csináltatok, hogy enyhüljön?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy orvossal kellene megbeszélni, de egyrészt ünnepnap van, másrészt nem szeretek orvoshoz járni. Szóval pihenek, pihennék, de délelőtt előzmény nélkül elkezdett a szívem úgy dobogni, hogy az egész mellkasom dübörgött tőle. Nagyon ijesztő és rossz érzés volt. Sokáig, talán fél óráig tartott, közben egyszer megszámoltam, percenként 160-at vert a szívem. Aztán hirtelen lelessult, nagyokat kihagyott, hogy is mondjam, ugrálva dobogott, mintha vergődne, majd megint begyorsult. Most épp egész normális, számoltam, 115-120-at dobog percenként. Szerintetek? Volt már ilyen valakinek?

2019. máj. 1. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg magnéziumot szedni rendszeresen.Nem vagy szorongó-stresszes típus? Vagy pánikbetegség? De egy kardiológiai kivizsgálás nem ártana.Nekem volt hasonló, ilyen kihagyásos extraszisztolés szív verés, nekem ideg alapon, kaptam rá béta blokkoló gyógyszert+magnéziumot.
2019. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem vagyok kimondottan szorongó-stresszes, a magnézium viszont jó ötlet...
2019. máj. 1. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell csináltatnod szív ultrahangot, hogy tisztázzák szívbetegség, vagy más áll a háttérben? Panangint szedjél napi 3x1 szemet addig is ameddig nem jutsz el orvoshoz.
2019. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!