Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem bírom elviselni a...

Miért nem bírom elviselni a tampont?

Figyelt kérdés
7 éve élek rendszeresen napi szinten nemi életet, tehát nem vagyok szűz. De egyszerűen a mini tampont sem tudom elviselni. Kellemetlen, érzem, hogy nyom, kicsit fáj. Elmentünk strandra ob minit cseréltem óránként hát senkinek nem kívánom azt az érzést. Megpuffadt, nagyon kellemetlen volt. Én nem is értem, hogy a korombeli nők hogy bírják a mindennapokat tamponnal. Mindig racsodalkoznak, hogy úristen te tényleg betétet használsz????
2020. aug. 15. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert NEKED nem jó. A többi nő véleményét meg leszarni. Nem mindenki szereti ha idegen tárgy van a testében napokig.
2020. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Én se bírom. Pedig van barátom xD

Amúgy valamikor tudom használni valamikor nem de inkább az utóbbi. Én sem tudom mások h bírják használni napi szinten. Nekem a felhelyezés is borzalmas emellett mindig érzem :(

Én maradok a betétnél!

2020. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak te vagy így, barátnőm is betétet használ, de én is rácsodálkozok mindig. De ha neked így jó, akkor ne akadályozzon az, hogy mások rácsodálkoznak 🤗
2020. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Én is utálom a tampont, a kelyhet imádom, a betéttel elvagyok. Mindenkinek más a jó.
2020. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit használsz. Ne is mondd el nekik.

Más "tüneted ' is van, vagy csak az idegentest - érzés? Az ob tampon tájékoztatóján le van írva, hogy mi a TSS tünete.

2020. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindenki tudja elviselni. Nem csak a szűzlányok használnak betétet. :)

Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy mit használsz.

Én a kelyhet nem tudtam elviselni, úgyhogy maradtam a tamponnál, erre minden kehelymániástól megkapom, hogy kb csak miattam fog elpusztulni a bolygó. Hát, sajnálom, legalább híres leszek valamiről. xD

2020. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a tampont.
2020. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
2x próbáltam, szörnyű volt... Azóta sem. 37 éves vagyok. Amúgy is nagyon erős a menstruációm. Inkább jöjjön ki. Betétet használok.
2020. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehet hogy nem teszed fel rendesen?
2020. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
A tampon amúgy is úgymond egészségtelen.
2020. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!