Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hordjak mindig melltartót?

Hordjak mindig melltartót?

Figyelt kérdés
Nincs nagy mellem, és nem tudom, ha nem hordok otthon nem ereszkedik-e meg. Olvastam utána, de valaki az mondja, jó hordani mindig, valaki szerint meg a szalagok megnyúlnak, és megereszkedik melltartó nélkül
2010. aug. 4. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
ha most nagy a melled es ugy nem hordasz melltartot, akkor fog idosebb korodra nagyon megereszkedni. egyebkent nem.
2010. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azért nem hordok otthon, mert otthon lazán szeretek öltözködni, a melltartó meg minden, csak nem laza viselet. Melltartó miatt még nem ereszkedett meg mell, ez hajlam kérdése, meg hogy mennyire hanyagolod el a tested (gondolok itt a sportra és kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozásra, ezek sokkal jobban befolyásolják még a melledet is, mint egy melltartó). Én azt tanácsolom, otthon öltözz lazán, és ne hordj melltartót, csak ha elmész valahova, és pontosan akkora melltartót hordj, amekkorára szükséged van, ne kisebbet, ne nagyobbat.
2010. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!