Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor hordjak melltartót?

Most akkor hordjak melltartót?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, vannak mellem de csak nagyon picik. Szerintem nem lenne szükségem rendes melltartóra, de ha csak sima top van rajtam akkor átütődik a mellbimbóm (mert nagyon nagyok:S). Meg ha nincs rajtam melltartó hülye , kup formája van. Emiatt hordok szivacsos melltartót, sokszor mondja apum, hoogy ez mennyire egészségtelen.Most akkor milyet hordjak?
2010. jún. 18. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egészségtelen a melltartó! Sőt!


Azt hordd, ami neked kényelmes, amiben jól érzed magad. Ha a melltartóban jobban esik lenni, akkor nyugodtan vedd föl. A top is belefér még ennyi idősen. Hordhatsz vastagabb topot, amin nem üt át a cicid. Persze ez nyárra nem a legjobb.

2010. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én már 15 éves vagyok az átlagosnál kicsit nagyobb melleim vannak (gének..=]).

Ha még kicsik a cicijeid,de a fenti problémáid vannak akkor én is egy vastagabb toppot ajánlok,vagy egy szivacs nélküli,de jó formájú melltartót!


És az hülyeség hogy a melltartó egészségtelen...nincs benne semmi rossz ;)

2010. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egészségtelen a melltartó, de ha nagyon pici még a melled, akkor felesleges. Inkább tényleg topot hordj.
2010. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!