Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hordjak melltartót? Vegyek...

Hordjak melltartót? Vegyek magamnak fémkosaras melltartót?

Figyelt kérdés
Én 13éves vagyok a mellem körülbelül 75b-s lehet! Melltartót nem hordok! Tegnap egy bulira viszont felvettem egy melltartót és olyan kényelmes volt!Fémkosaras melltartó volt anyué és nagyon jól éreztem magam benne! És lehet hogy nem ártana mert amikor futok fel-le ugrál és olyankor nagyon fáj a mellem és idegesít is!!!
2011. aug. 7. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora mellel semmiképp nem mernék melltaró nélkül járkálni. Hordj nyugodtan.
2011. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hordj mert megereszkedik ha sokáig nem tartja semmi.Így visszaemlékezve a bnőim alsóban kezdtek el hordani de csak sima top-félét közben meg nem volt semmi amire fel tudták volna venni.Na az volt a gáz.De neked van mire felvenni ezért szerintem hordj is.Nem beszélve arról hogy valamennyivel formásabb lesz a melled :)
2011. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyértelmű hogy kellene viselned! Tudod erről az a kép ugrik be amikor vannak azok a nagyon szép szinesbörű törzsekben élő kislányok, szép melleik vannak melltartó nélkül is egy-két évig, aztán meg lehet nézni őket, hogy melyiknek hogy alakul át. Szerintem a tiédnek is van már némi súlya is, úgyhogy feltétlenül viselj a méretednek megfelelőt. Nekem is sajnos elég hamar nagy melleim lettek , nagyon utáltam mindig is őket, anyukám azt mondta mindig, hogy a nőknek a hajuk és a mellük lehet az ékszerük is ha másuk nincs, úgyhogy vigyázni kell rá, hogy szép maradjon most 35 éves vagyok, most szeretem a melleimet, de ebben a világban ahol a minél gömbölyűbb és minél nagyobb a sláger mindenki más meg van elégedve a látvánnyal! Szóval szerintem vigyázz rájuk és hordj cicitartót! :) érezd jól magad!
2011. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
már nyugodtan hordhatsz melltartót:)
2011. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján ki tudod számítani,hogy milyen kell:D


[link]

2011. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vegyél melltartót, a mellednek is jobb lenne, sportoláskor meg mindenképp hordj!
2011. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm minenkinek!!! Zöld kezecskére minden válasznál bejelölve!!! Toppot hordtam eddig de futásnál abba is fájt a mellem ezért mindig lassan futottam vagy sétáltam mert nagyon fájt ha rohantam! Akkor veszek magamnak egy pár melltartót :)
2011. aug. 7. 19:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen van súlya a melleimnek kb. 100dkg az egyik a másik meg kb. 95dkg de már ez is nagyon tud fájni ha futok.
2011. aug. 7. 19:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez fura, mivel mérted le?:D Mármint a súlyát?
2011. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

csak kb.-ra mondtam a súlyát! kerestem vmit aminek hasonló volt a súlya azt lemértem és akkor kb. annyi az én mellem súlya is

:) :) :)

2011. aug. 7. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!