Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni újra?

Mikor fog megjönni újra?

Figyelt kérdés
Májusban megjött az első menstruációm és utána még 2x megjött rendesen 1-2 nap eltéréssel, és azóta nincs meg. Nem fájt semmim amikor megvolt és amielőtt megjött volna, és így csak a wc-n láttam hogy megvan. Tudnátok segíteni? Fehér folyásom előtte is sok ideje volt, és most is kb. minden nap van.

2020. aug. 16. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem terhes vagy.
2020. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt így nem lehet tudni. Én 3 éve menstruálok, és még mindig nem rendszeres. Ne aggódj, mert normális, majd idővel rendszeres lesz.
2020. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Én még soha nem menstruáltam. 19/f
2020. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
76%
Ne aggódj, ez eleinte ilyen lesz. Akár fél év is eltelhet a következő alkalomig. A lényeg, hogy ne stresszelj rajta, mert az is kihatással van a ciklusodra.
2020. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Vagy nehogy teherbe ejtsen valaki.
2020. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Na nem biztos hogy terhes vagy csak előfordulnak hormon problémák fordulj nőgyógyászhoz
2020. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Terhes biztos hogy nem vagyok :) akik meg rendes választ írtak, köszönöm. Ment a zöld kéz
2020. aug. 16. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!