Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fémérzékeny vagyok, és amikor...

Fémérzékeny vagyok, és amikor övet teszek fel, akkor kis idő múlva viszket a köldököm. Van erre valami gyógymód, hogy ne legyek érzékeny rá?

Figyelt kérdés
Sokszor elviselhetetlen amikor viszket,már véresre kaparom,kenem Sudocremmel,de nagyon varas még azután is a hasamnál.Hiába teszek a csat alá valamit,hogy ne irritálja,de hiába,semmit nem segít,övet meg kell tennem. De bármilyen (sajnos) nem arany van rajtam,akkor kisebesedik a bőröm,mert nem bírja. Ha valaki tud,adjon nekem tanácsot! Köszönöm előre is!
2010. aug. 4. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kend be az öv fémrészeit színtelen körömlakkal, nekem az segített. Néha újra kell kenni, de pár napig azért bírja (ha minden nap horod).
2010. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezen semmi nem segít. Nekem a farmer gombjától van kiütésem a hasamon én ruhazsebkendőt tűrök a nadrágomba, úgy nem érintkezik közvetlenül a bőrömmel és nincs kiütésem. Egyébként irass a dokival hydrocortison nevű kenőcsöt 1,5 %-osat, azzal hamar elmúlik, ha nincs további irritáció.
2010. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen a gombtól is szokott viszketni nagyon,arra ragasztót szoktam tenni,úgy akkor nincs gond. Akkor erre semmi gyógy nincs,hogy ez végleg megszűnjön? :(
2010. aug. 4. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, ugyanez a probléma. Én beragasztottam sebtapasszal. DE az sem a legtutibb. És képzeld, mióta megházasodtam, allergiás lettem az aranyra is, így a karikagyűrűmet sem tudom hordani! Meg fülbevalót sem, ott perceken belül irritálódik! Szerencse a szerencsétlenségben, hogy amúgy meg nem bírom magamon elviselni az ékszereket, de néha 1-1 alkalomra azért jól jönne.. :S

28/N

2010. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!