Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfolyásra van természetes...

Hüvelyfolyásra van természetes gyógymód? Én hallottam már a dió levél főzetével való öblögetést. Sajnos mindíg visszatér a probléma és már rengeteg gyógyszert szedtem, köztük több antibiotikumot.

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezért...is.Az antibiotikumok meg még a maradék(amúgy is hiányos)hasznos baktériumokat is simán kiebrudalják,és nem marad semmi a testedben,ami felvenné a harcot a káros baktériumokkal,gombákkal.Minden ilyen női problémánál elsődleges fontosságú kellene,hogy legyen a probiotikum szedése.Hogy legalább esélyt adjunk nekik a visszatelepedésre.Rengeteg minden tizedeli őket manapság(szmog,ivóvíz,cigi,stressz,étkezés,antibiotikumok,gyógyszerek stb)vigyázni kellene rájuk.

Aztán ha esetleg a candida vírus jelen van,azt nem árt hatástalanítani a testben,mert okozhat galibákat.Erről(a jelenlétéről)gyógyszertári tesztel lehet bizonyosságot szerezni.A dió levél sok mindenre jó,erről az oldaláról nem ismertem,de én is utánanézek.

2011. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az immunerősítés szintén fontos,hogy elkerüljenek a fertőzések!(Multivitamin,vagy minimum C-vitamin,de azt legalább az első időkben napi 2000 mg-al)
2011. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A szegedi női klinikán most keresik a megoldást. Hátha rajtad is tudnak segíteni. Olvasd el ezt a cikket:

[link]

2012. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!