Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek így terhes?

Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Barátom pár másodpercre berakta nekem gumi nelkul a szex elején. Utana gumival védekeztünk. Egy kis szex volt nem ment el. Levettük a gumit es szájjal kényeztettem. Utana pedig megint par masodpercre berakta nekem koton nélkul. Csak pár húzás volt. Igy lehetetlen hogy legyen valami?
2020. aug. 16. 14:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Anyukámnak nem szeretném elmondani. Nőgyogyasznál még sose jártam.
2020. aug. 16. 14:55
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Esemény utáni tabletta, amíg még időben vagytok!! Máskor pedig legyen több eszetek!
2020. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz. Mondd el anyukádnak, ő majd segít a továbbiakban. Gondolom az esemény utánit vagy az abortuszt neki kell fizetnie.
2020. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel felhívod a legközelebbi rendelőt, vagy még ma elmész ügyeletre és elmondod, hogy mi a bajod, valószínűleg vizsgálat nélkül megkapod a receptet.
2020. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok mindig vedekezunk es odafigyelek most egyszer becsuszott egy ilyen nem gondoltam volna hogy rogton esemeny utaniert kell rohannom. Megis hova menjek? Eletembe nem voltam még nőgyógyásznál.
2020. aug. 16. 15:00
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, írtam neked üzenetet.
2020. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a terhességed nem azon múlik, hogy eddig védekeztél, csak most az egyszer nem. Egy terhességhez elég egyszer nem védekezni.

Először is anyukádnak mondd el, mivel nem vagy még jogilag felnőttkorú. Aztán elmentek egy nőgyógyászhoz. Ha 72 órán belül vagytok, felír neked egy esemény utáni tablettát. Ha már késő, akkor pedig vártok, amíg kiderül, hogy tényleg terhes vagy e, és ha igen, akkor abortusz.

2020. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Tini ambulancián felírják.Nem tudom hol laksz.De a kórházakban biztos van ilyen.Vagy nőgyógyászati ambulancia.
2020. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%

Dugni van eszed, de ahhoz beszari vagy, hogy szólj a szüleidnek. Vicc az egész.

Van esély a terhességre, igen, remélem be is nyalod, aztán majd anyud megdicsér téged/titeket!

2020. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!