Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha (tünet alapján) peteérés...

Ha (tünet alapján) peteérés vélhetően az együttlét előtt több mint 1 héttel volt, akkor terhes nem lehetek- de miért késik mégis? Nem sokkal a peteérés előtt egy héttel volt enyhe, "meglepi" vérzés-ami nem szokott lenni.

Figyelt kérdés
Lányom kezdte az iskolát,elsős,a gyerekekkel egyedül vagyok,elég sok gond van mostanában,sok a lóti-futi is (több mint 5 km séta van egy nap-a suli miatt). Lehet ez az ok??

2013. szept. 10. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem ezt a naptármódszeres, tudom mikor van peteérésem módszert. Estem én már teherbe a mensi utáni hétben is, no de mindegy. Vegyél egy tesztet. Napi 5 km sétától biztos nem késik. Ha stresszelsz attól lehet, de szerintem ha nem védekezel akkor az a sanszosabb.
2013. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én viszont még nem estem így teherbe,mindegyik gyerkőc azért fogant,mert akartuk.
2013. szept. 10. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem én, amit írtam terhességet én is akartam, azért nem védekeztem. Az ultrahangnál mondták, a kimaradt mensi utáni héten, hogy a baba 5 hetes. Innen tudom, hogy mensi után rögtön terhes lettem.
2013. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem sok esélyt látok rá,de akkor veszek egy tesztet-ha nega,akkor legalább megnyugszom,ha pozi,akkor.... hjaj :-( De akkor sem vetetném el,csak már van elég gyerek,és nem tudom hogy emésztené meg ezt-igen,tudom,miért nem védekeztünk "normálisan"?! mert a "normális" védekezésnek is ugyan akkora a teherbe esési rátája,mint ennek! és ez legalább ingyen van.
2013. szept. 10. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A naptármódszer ugyanolyan megbízható mint az óvszer vagy fogamzásgátló, vagy spirál? Na azért ezt ugye te sem gondolod komolyan?
2013. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nézz utána nyugodtan!!

Még ha elkötteted magad,az sem 100% -os védelem!!! Nincs 100%-os védelem! Sem a spirál,sem a gumi,sem a tabletta... semmi sem alkalmazható 100%-os biztonsággal! A naptár,illetve a megszakításos módszer bármilyen megdöbbentő is,ugyan olyan hatékony,mint a tabletta,vagy a gumi!! Csak az emberekbe bele sulykolják,hogy ezt kell meg azt kell,költsd a pénzt,tömd magad hormonnal- bár már kicsi hormontartalmúak a gyógyszerek,de azért ha szeded,a hormonjaiddal játszol-tapasztaltam,köszönöm elég volt! Ha abba hagyod,nem megjön,csak megvonásos vérzésed van!

Egyedül a gumióvszer amit azért tartok hasznosabbnak a többinél,mert a fertőzésekkel szemben is megállja a helyét!-feltéve,ha nem szakad ki!

Olvass utána nyugodtan!!

2013. szept. 10. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Utánaolvastam már elég régen. Valóban nem 100% egyik védekezési mód sem.

De a naptár módszer Pearl indexe 30-35% körül van, ezzel szemben a tablettáé 0,05 (!!!!!) az óvszeré pedig 3(!!!!!!!!!)


Lehet, hogy neked egyszerűen szerencséd volt, más oldalról nézve pedig a naptármódszer kizárólag azoknál jöhet szóba, akinek óramű pontosságú a ciklusa.

2013. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet,nega lett,akkor maradt a stressz,mint ok...
2013. szept. 10. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!