Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 evesen mar szethetek...

16 evesen mar szethetek fogamzasgatlot? Es mit csinal az orvos a felirasnal?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok, nagyon nem all be a menstruaciom van hogy kimaradnak honapok,ez mellett 2 eve komoly parkapcsolatban elek.

Szerintetek meg eri szedni?

Es amikor megyek iratni mit csinal az orvos?


2020. aug. 18. 12:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 16 évesen kezdtem el szedni fogamzásgátlót. Én a párommal mentem el a nőgyógyászhoz(ő kint várt) szülő nem volt velem, de a doki nem is kért semmilyen szülői beleegyezését. Annyi volt, hogy le kellett vetkozzek, megvizsgált hüvelyi uhval, meg kikerdezett,hogy van e ilyen-olyan beteg a családban stb. Vért nem vett le. Annyit mondott, hogy évi 1 rakszuresen jelenjek meg.(4evig szedtem, egyszer sem mentem el.. De most mikor babát tervezünk, persze kellett..) Ahova én járok nem kell időpont, maganrendeles.



Hát szerintem nem éri meg szedni. Viszonylag rendszeres ciklusaim voltak 30 naposak, de borított mindent. Abbahagyas után a 2. Hónapban jelentkeztek durvább tünetek. Ha újra kezdhetném, biztos nem kezdenem el mérgezni magamat 16 évesen fogamzásgátlóval.

2020. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!