Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány nap után vagyok védett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap után vagyok védett?

Figyelt kérdés

Missee fogamzásgátlót kezdtem el szedni. A betegtájékoztatóban azt írja, hogy ha a menstruáció első napján beszedem az első tablettát, akkor már aznaptól védett vagyok. Az orvosom viszont azt mondta, hogy az 5. naptól. Azonban kicsit utána olvastam, és nagyon sokat azt írják, hogy az első hónapban még kellene kiegészítő védekezést alkalmazni.

Nem mintha nem bírnánk ki egy hónapig még, csak nem tudom, hogy a betegtájékoztatóban, az orvosban, vagy a többi emberben bízzak-e.



2019. dec. 8. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából védett vagy az első naptól, de erősen ajánlott az első hónapban a kiegészítő védekezés.
2019. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első hónapban ajánlott még kiegészítő védekezést használni, abból probléma nem lehet.
2019. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat! :)

Szerintem is az lesz, hogy a biztonság kedvéért még az első hónapban még kiegészítő védekezés lesz.

2019. dec. 9. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!