Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hullamokban elojovo, par...

Hullamokban elojovo, par masodpercig csipo erzes ott lent?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztem a baratommal, gumival vedekezunk. Sajnos nem tudtuk befejezni, mert nem voltam eleg nedves es a mehszajamba utkozott sokszor, ezzel alhasi fajdalmat okozva. Elotte is es utana is megittam 1-1 tasak mannoz port, hogy veletlenul se legyen fertozesem. Ma neha azt erzem, hogy par masodpercig csip a hugycsovem, de a vizeleturites nem faj, nem eg es akkor nem is csip. Kb ugy lehet a legjobban leirni, mint amikor hirtelen belenyilal a fejunkbe a fajdalom, de rovid idon belul elmulik. Az aktus utan lezuhanyoztam es intim mosakodot hasznaltam. Szerintetek mitol lehet? Van osszefugges koztuk? Esetleg az intim mosakodo valtotta ki? Vagy akaratlanul megserthettem a kormommel ott?🤔
2020. aug. 18. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Az intim mosakodó nem csinál ilyet, és azt is kétlem hogy megsértetted volna. Nekem mindig is nagy körmeim voltak, de így sose jártam.


Én valami fertőzésre tudok gondolni, úgyhogy ahogy tudsz, menj el nőgyógyászhoz, és mondj el neki mindent részletesen.

2020. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hugyuti fertozesem tobbszor is volt mar sajnos, de az teljesen mas volt, mint ez, ezert nem gondoltam ra... Kislanykent is emlekszem, hogy volt, amikor piros volt es csipett, de most kb 3-4 alkalommal ereztem, hogy csip es csak 5 masodpercig vagy kevesebb ideig
2020. aug. 18. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban, ennyi infóval nehéz diagnózist mondani. Menj el az orvoshoz amikor tudsz.
2020. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem voltál elég nedves simán kidörzsölhettétek a hugycsöved körüli területet is.

Csak igyál sok vizet és nem lesz gond.

Nem stresszeled egy kicsit túl ezt?

Bár a szex okozhat hugyuti gondokat de az nem jelenti azt hogy minden szex azt fog okozni.

Ráadásul nem kéne olyan szereket kapkodnod be szex előtt meg után aminek a napi adagja a 3. Bar vény nélküli de nem cukorka....

2020. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Legeloszor mikor vereset pisiltem es nagyon fajdalmas volt, akkor is tobb napos akcio utan tortent.. Es a kovetkezo is. Akkor ajanlottak a d-mannozt, mert az sima cukor es mikor komoly bajom volt, akkor is azt szedtem es elmult. Megelozesnek meg azt tanacsoltak hogy szex elott es/vagy utan vegyek be egyet, valamint strandolas utan is :)
2020. aug. 19. 01:00
 6/6 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1062..

Ennek a kerdezonek is a d mannozt ajanlottak

2020. aug. 19. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!