Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem lehetek vékony?...

Miért nem lehetek vékony? Miért ennyire igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Egy csomó vekony lány betol három doboz pizzát, és ugyanolyan... Én bármit eszek, dagadt maradok. Annyira elegem van, hogy nem nézhetek ki úgy mint a szép lányok. Legszívesebben ki se mennék a házból, annyira elveszi ez az önbizalmam. Mi a titkuk? Én miért nem lehetek olyan? Soha nem fog senki se szeretni.
2020. aug. 19. 18:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud valami tényleg hatásos diétát, légyszi írja le... Amúgy minden áldott nap mozgok, futok, kardiózok, youtubeos videókat csinálok.
2020. aug. 19. 18:37
 2/9 A kérdező kommentje:
De most hogy közeledik is a suli nem fogok annyira tudni magammal foglalkozni
2020. aug. 19. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... en biztos,h felkeresnék egy endokrinologus szakrendelest. Ha ennyit mozigsz es a kajara is odafigyelsz,akkor vmi mas lehet a hatterbe. En is regen vekony akartam lenni,de dagi se vlt csak az a pont jo. En ia rengeteget mozogtam. Aztan pl nalam bejott a laktoz erzekenyseg,es mivel nem eszem laktozosat-azaz tejcukroa termekeket,vekonyabb lettem sokkal+alapbol mar a teat se cukorral iszom,hanem mindent esesito szerrel. En ezen is valtoztattam. +idokozben nyultam is-magasabb lettem,es vegre megvgyk elegedve maganmal,de ez sok ido vlt. Szerintem iktass be heti 4 edzest akar otthon. Nemtudom h szereted e a Jakabos Zsu-t,olimpikont,de ö csinalt youtubeon tok jo vidiket....szerintem sajat testsulyos edzest nyomhatsz. Vgy Rubint Rekat. Heti 3-4x.

Gyigyszerek is okozhatnak tulsulyt. Kerj beutalot a haziorvosodtol endokrinologiara,ha pesti vagy a SOTE-n jo dokik vannak,nagyon sok fiu es lany is akik tulsulyosak megfordulnak ott. Illetve lehet beszelnek késobbiekben egy dietetikussal. Kitartas!!!!

2020. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy hogy mozogsz (mennyire hatékony) és mit eszel.

Személyi edző és edzésterv meg egy étrend

2020. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben pszichológust keresnék fel, komoly személyiségi zavarod van. Fogadd el magad. Én is milliárdos akarnék lenni, utazni ide oda, mindent megvenni, forma 1 versenyző, profi sportoló, film rendező...stb de egyik se vagyok. Ja meg színész is. Pszichológus fog segíteni rajtad.
2020. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vérvételre mindenképp! A nem megfelelő pajzsmirigy működés is okozhat jelentős túlsúlyt! Ha egészségügyileg minden rendben, akkor ahogy előttem leírták: pszichológus!
2020. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Lehetsz vékony, ha kevesebbet eszel, nem mindenkinek adatik meg hogy bűntetlenül zabáljon, nem egyforma a genetikánk. Ráadásul nem minden vékony lány ilyen szerencsés, sokat dolgoznak érte. Ha te mindent megteszel, mint feljebb írták ideje orvoshoz fordulni, és segítséget kérni.

Attól, hogy valaki vékony nem lesz boldog, és nem fogják szeretni, felesleges ilyesmiért küzdeni. Ha elfogadod magad, akkor mások is elfogadnak.

Fogyni meg úgy tudsz, ha kevesebbet eszel, nem kell csoda diéta. Egyél sok zöldséget, a kenyeret, krumplit, tésztát stb. minimalizáld. Ne igyál üdítőket, gyümölcslevet és ne nassolj.

2020. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik elottem irtak a pszichologust,ne vedd magadra. Tenyleg ö is tudd segiteni,h megtalald a boldogabb eletet,ea h szeresd magad ugy ahogy vagy. Amugy tényleg hidd el,h mi vekony csajok is,kő kemenyen megdolgozunk azert,h ugy nezzunk ki ahogy. Igen lehet megesszuk a pizzat,havi 1x,de durvan edzeseket is tolunk,edesito szerre csereltuk a cukrot stb. Persze mi is eszunk neha csokit. Amugy ahogy feljebb irtam,endokrinolohus. Illetve vki irta a pajzsmirigyet is. Jogos. Kitartas. Jah es az uszast még nem probaltad? Vgy az aquafitnesst? Az is sokat segithet. De turelem az kell.
2020. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En egész életemben vékony voltam (20 éves korom óta 52-53 kilo vagyok és 171 cm), szerintem főleg a genetikam miatt. Anya és kb minden lány/no vékony a családban. Viszont nem eszem sokat, nassolni sosem szoktam, nem vagyok édes szájú. Napi 8 órában szoktam enni, azon kívül csak inni, előtte sokszor fajt a hasam, erre nekem ez vált be. Illetve húst sem eszem, erkölcsi és egyéb okokból, azóta sokkal energikusabb vagyok, nem vesz el annyi energiát az emésztés. Jelenleg nem sportolok aktívan, de rám amúgy is a 70% étkezés, 30% sport az igaz. Tapasztald ki, hogy számodra mi válik be, ami tartható és egészséges is egyben, ez nyilván sok idő. Figyeld a tested. 28/N
2020. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!