Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Urzinol nem hat?

Urzinol nem hat?

Figyelt kérdés
Felfáztam elmentem a gyógyszertárba,A patikus urzinolt adott hogy az a legjobb 3x2-t, ma jár le az 5 nap hogy szedjem és még mindig csíp mikor pisilek, véres és gyakori vizelési ingerem van. A neten Azt olvastam hogy mindenki dicséri lehetséges hogy nekem nem hat

2020. aug. 20. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom, medveszőlőlevél a hatóanyaga, én ezt teában ittam és abban se használt (ráadásul az íze messze a legrosszabb, amit valaha ittam). Tőzegáfonyát javasolnék, az nekem mindig bevált, de inkább csak akkor jó, amikor az elején csíped el; ha már ötödik napja szeded és semmi, akkor valószínűleg eldurvult annyira, hogy el kéne menni a háziorvoshoz.
2020. aug. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Menj el az orvoshoz és kérd, hogy írja fel a Monural egy tasakos gyógyszert. Lórúgás, de hatásos. Vízben kell feloldani.
2020. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos ritkán értékeli, ha a beteg közli, melyik gyógyszert szeretné... Ha öt napja húzza rendes kezelés nélkül, akkor a Monural már lehet, hogy nem lesz elég. Egy tőzegáfonya-kúrát érdemes lesz utána végigcsinálni.
2020. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Véres pisinél az Urzinol cukorka. Antibiotikum kell sürgősen.
2020. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek, itt már a Monurál kevés. Ma menj el ügyeletre, ott felírnak erre gyógyszert!
2020. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ma megyek ügyeletre
2020. aug. 20. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!