Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki urzinol tablett...

Szedett valaki urzinol tablettát terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos sikerült egy fertőzést összeszednem és a nőgyógyász ezt a tablettát mondta, hogy szedjem. Viszont miután megvettem elolvastam a betegtájékoztatót és hát ugye rá van írva hogy terhesen ne szedjük, ugyanakkor gondolom kb. ez minden gyógyszerre rá van írva és remélem hogy tudja az orvos hogy mit csinál, biztos nem ez az első ilyen esete, mégis kicsit félek tőle. Valakinek van tapasztalata terhesen ezzel a gyógyszerrel? Ha szedtétek akkor napi hány szemet, a napi 3x2-t? Vagy kevesebbet? Nagyon köszönöm a segítséget.
2018. dec. 17. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Látom elég régi a kérdésed de leírom a saját tapasztalatomat erről. Amikor nekem a terhesség elején felfázásom volt csak a tőzegáfonyát ajánlották mind az orvos és a gyógyszerész is. Viszont ha ez nem segít akkor van rendes gyógyszer is erre, csak az kockázatos főleg a terhesség korai szakaszában.
2019. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!