Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak a rövidebb...

Mire utalhatnak a rövidebb menstruációs ciklusok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elmúlt 4 hónapban lerövidültek a ciklusaim és a meghosszabbodott az az idő, amikor menstruálok, de nem tudom miért. Ebben a 4 hónapban 2 menstruáció között a 15 nap volt a leghosszabb idő, ami eltelt. Régen 4-5 napos menstruációim voltak, most meg minimum 8 naposak. Valaki volt már így? Más panaszaim nincsenek. Mire utalhat ez?

2020. aug. 21. 20:41
 1/2 A kérdező kommentje:
És lehagytam, 19 éves vagyok
2020. aug. 21. 20:42
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem természetes, az okát sajnos én sem tudom megmondani, ilyen bajom nem volt. Annyit tudok tanácsolni, hogy minnél hamarabb fordulj ovoshoz, mert még az, hogy két menstruáció között ennyi idő telik el még aránylag elmegy, de ilyen hosszú vérzéssel könnyen vérszegény lehetsz.
2020. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!