Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak az alábbi...

Mire utalhatnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés
Csak csütörtökön tudok a nőgyógyászomhoz menni, viszont iszonyatosan félek. A menstruációm az utóbbi alkalmakkal nagyon durvák voltak. Erős hányinger, hányás, nagyon durva görcs, szédülés (ájulás közeli állapot) , labfájás, erős vérzés. Eddig nem voltak ilyesmik, illetve köztes időszakban is alhasi fájdalmaim vannak. Két napja pedig vizelet problémáim is felléptek. Sokat járok pisilni, nagyon sokszor van ingerem, akkor is, ha igazából nem jön semmi. Pisiléskor pedig kellemetlen érzésem van. Nem kimondottan szúró, de fájó érzés, és mostmár két napja folyamatos alhasi fájdalmam van, ugyan nem vészes, de fáj, főként a bal oldalon. Nagyon ijesztő ez számomra. Valóban kell félnem? 21 éves vagyok és nem szedek semmilyen gyógyszert sem.

2019. jún. 22. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szúr a pisilés akkor összeszedtél vmit, bacit virust ilyesmit
2019. jún. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakori vizelési inger, fájó vizelés és alhasi fájdalom. Nem húgyúti fertőzésed van Neked? Esetleg kis medencei gyulladás? Lázad volt? Én ezzel a helyedben nem várnám meg a csütörtököt, hanem elmennék holnap reggel a háziorvosi vagy nőgyógyászati ügyeletre!
2019. jún. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lázam nem volt, se hőemelkedés. Azért ijedtem meg mert korábban nem volt ilyen velem. Nem tudom, hogy állhat e összefüggésben a ciklussal. Viszont most reggelre elmúlt a fájdalom az alhasamban és pisilés közben is.
2019. jún. 23. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ez volt nekem is egy hónapja, elmentem háziorvoshoz, kaptam egy gyengébb antibiotikumot. Aztán mire 3 napra rá mentem a nőgyógyászhoz igazából már nem is fájt. Azt mondta ő nem lát semmit, de vett mintát aminek még nincs meg az eredménye. Azóta is néha fáj, mikor megjon akkor nagyon durván, de szerintem gyulladás volt mikor tényleg iszonyatosan fájt meg nem tudtam pisilni se...
2019. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!