Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas kockázatú hpv lehet?

Magas kockázatú hpv lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly előtt lettem 1.hpv pozitiv.. Aztan kőkemeny immunerosites, 3honap mulva kontrollnal mar negativ lettem, orvosom is nehezen hitte el... Aztan 3honap múlva megint negativ.. Mondta tali 1ev múlva..most Aprilisban telt le az egy év(se) es ujra pozitiv lettem p2 gyulladas hpv... Semmiféle szemölcsöm nincs sehol.Lehet ez alacsony kockázatú ettol függetlenül vagy biztos, hogy nem az? Lassan újra doki... Tipizalas nem tortent még.. Jart mar valaki hasonló cipőben? Köszönöm a valaszokat.

2020. aug. 22. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs tipizalas, semmit nem lehet tippelgetni. Nekem p3 volt, magas kockazatu, es egy maganrendelobe haromhavonta hivtak be, mindig pozitiv hpv volt. Minden alkalommal beszedtem a gyogyszert, persze, amit erre irtak.

Hat havonta eleg lett volna nezegetni, es mas rendeloben biopsziat vegeztek, rakmegelozo sejteket talaltak, es megmutottek. Apro rutinmutet volt. Utana meg volt pozitiv, aztan mar evek ota negativ.

Tipizalas kell, es az szamit, amit kolposzkopianal lat az orvos a mehszaj felszinen. Mert ha nincs elvaltozas, akkor oke, ha van, akkor is lassan lesz abbol rak, evekkel elobb el lehet csipni.

2020. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!