Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, akinél HPV...

Van itt olyan, akinél HPV gyanú merült fel, ám sikerült leküzdenie? Ha igen, mit szedett, miben változtatott az életmódján? (Főleg a magas kockázatúra, pl. HPV16-ra gondolok. )

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Ilyen fertőzéssel mindenki találkozik az élete folyamán, aki szexel. Akinek rendben van az immunrendszere, annál nem okoz tüneteket. Kinek van rendben az immunrendszere? Aki zsírokat is fogyaszt. A vírusokkal ugyanis csak az epe és a koleszterin tud elbánni. Ezek viszont a növényi olajoktól, vagy a száraz csirkemelltől nem ürülnek, így nem is tudják megtámogatni az immunrendszert.

Az orvosi protokollban nem szerepel az ilyen veszélyre felhíni a figyelmet, mert a gyógyszergyárak jobban járnak, ha megveszed a termékeiket. Az orvosokat pedig az általuk finanszírozott egyetemen tanítják, és később a munkájuk során támogatást is csak tőlük kapnak. Ha felírják a gyógyszereket.

2017. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Idióta gyógyszercéges hozzászólásoddal ásd el magad krv mélyre
2017. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam felmerült "HPV gyanú" egy P3 eredmény miatt, de aztán végeztek HPV tesztet és kiderült, hogy alaptalan volt a gyanú, mert csak alacsony kockázatú (LR 6, 11) típusaim voltak.

A gyanú ellen nem tudom hogy lehet küzdeni, inkább csak tisztázni lehet, hogy van-e alapja vagy nincs és ha van alapja (vagyis van ténylegesen magas kockázatú HPV típusod), akkor az ellen lehet tenni lépéseket talán.

(Aztán a nőgyógyász azt mondta a P3-ra is, hogy simán gyógyulhat magától és egyébként úgy is lett, a rá fél évre végzett kontroll vizsgálat már P2-t mutatott.)


Egyébként friss vírusfertőzések ellen - egy egyszerű influenzavírustól HPV-ig vagy akár Hepatitisig - van egy JÓ szer, az Isoprinosine. Ez azt csinálja, hogy beáll az immunrendszered mellé és "úgy viselkedik", mintha ő is az immunrendszer lenne. Bár valójában csak "megjátssza" ezt, a vírusok nem tudnak különbséget tenni közte és a valódi immunrendszer között, úgy érzékelik, hogy a megtámadott test immunrendszere sokkal nagyobb és erősebb, mint valójában. Így a fertőzések kezdetén egy ilyen gyors segítséggel könnyen visszaverik a támadást a vírusok ellen.


Nekem is az a tapasztalatom ezzel az orvossággal vírusos megfázások esetén, hogy amint megérzem az első torokfájást, fáradtságot és bedobok két tablettát egyszerre, az esetek nagy részében pár óra alatt ismét egészségesnek érzem magam. Pont most egy hétig az egyik családtagom otthon volt egy légtérben velem betegállományban lázasan, míg én fenntartó módon szedtem az Isoprinosine-t, illetve ha éreztem, hogy inog a rendszer akkor 3x2-t szedtem, s teljesen megúsztam. De ha az ember már nyakig ül a vírusban, akkor nem segít sajnos. Nem tudom Te hogy állsz a vírusoddal, van-e egyáltalán vagy még csak gyanakszol.

2018. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Szedd az Isoprinosinet, nekem abszolút bevált :)

Életmódbeli váltás sem árt: sportolj sokat, egyel egészségesen, kerüld a dohányzást, mértéktelen alkoholfogyasztást!


Első hozzászóló: ezekkel a paranoid gondolatokkal leállhatnál. Abszolút értelmetlen, megalapozatlan.

2018. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!