Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas kockázatú hpv vírus...

Magas kockázatú hpv vírus diagnosztizálása után mire számíthatok, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Októberben P3as lett a citológiám eredménye,a vizsgálatot megismételtük december elején hpv teszttel együtt. Ezt követően a citológiám P2-es lett,de 3-féle hpv vírust diagnosztizáltak,melyből 2 a magas kockázatúak közé tartozik.

Pénteken megyek a leletért,csak telefonon beszéltem pár szót az orvosommal,addigis szeretnék tanácsot kérni tőletek.

Mire számíthatok?

Mik a következő lépések?


Köszönöm előre is!


24/N


2016. jan. 11. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Az, hogy nem kell parázni, mert ezeknek a fele marketing szöveg, és az emberek 90% ban benne vannak ezek a vírusok, mégse hal meg mindenki egytől egyig méhnyakrákban, és meddő se lesz.


Nézd meg pl: a cigányokat, azt se tudják mi újság, meg nem is érdekli őket.



Ez is biznisz, mint a hpv oltás meg az influenza vakcina.


Én párom is végigparázta ezt anno aztán semmi baja.


Figyelni kell a higiéniára, akk nem lesz gond.

2016. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neki is magas rizikófaktorú hpv-je volt?

Nekem egyszerre van 16-os és 18-as,és még egy alacsonyabb kockázatú.

Mit értesz higiénia alatt?

Mindig odafigyeltem rá,ezért is nagyon aggaszt,hogy ez megtörténik velem.

2016. jan. 11. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16-osom van/volt. Majd kiderül a következő szűrésen. Egyelőre nem sok dolgod van. A legfontosabb az immunrendszer erősítése,a hpvt a szervezet is le tudja győzni. Fél évente kell kontrollra járnod,de amíg p2-es eredményed van,addig nincs ok az aggodalomra. Én beoltattam magam,a dokim szerint segíthet leküzdeni a vírust. Ha van kérdésed,irj nyugodtan.
2016. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!!


Nekem 16-os,18-as és még egy van,ami a kevésbé rizikósak közé tartozik. Nyilván elkezdtem utánaolvasni...és nem nyugtatott meg amiket olvastam... szájrák,torokrák... és hasonlók.

Neked írtak fel valamit? Az immunerősítést hogyan csinálod?

Pénteken megyek az orvoshoz,de olyan nehezen telnek a napok...

Jó egészséget kívánok Neked,remélem minél hamarabb meggyógyulunk!!!

2016. jan. 13. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!