Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jon meg lassan egy honapja...

Nem jon meg lassan egy honapja,mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2 tesztet is csinaltam.nem vagyok terhes,tobbszor is volt mar hogy napokat keset de ilyen sokat meg sosem.

Nem szedek semmilyen gyogyszert.

Valakinek valami tipp?


2020. aug. 22. 10:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem is késik és érzem is hogy fog mert mindig feszül a mellem de most nem. Gyerek nem lehet, már vagy fél éve nem voltam pasival.. nem tudom mi okozza nalunk ezt.:/
2020. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, en se erzek most semmit hogy meg akarna jonni:/
2020. aug. 22. 10:42
 3/12 anonim válasza:
:/
2020. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem is kb 4 hónapja :(

Nekem állítólag a fogyásért van, tudom ez azért kicsit sok:/

2020. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor nekem lehet a hizas miatt🥺
2020. aug. 22. 10:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos nem vagy terhes?
2020. aug. 22. 10:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, nem is voltam együtt fiuval
2020. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindannyian menjetek el orboshoz, mert ha megvastagszik a méhnyálkahártya és random 3-4-6 hónap után levállik, akkor az nagyon komoly vérzéssel járhat. Jobb most elmenni és kivizsgálni mindent, mintsem a sürgősségire rohanni azzal, hogy óránként cserélt maxi tampon is bőven átázik, ha nem rosszabb a helyzet... (barátnőmnek így kellett hívnom mentőt)


#4es ha nagyon vékony vagy, nincs elég zsír rajtad akkor megállhat a mentsruációd. Ott is komoly bajok alakulnak ki, de az orvosodnak akkor legalább ki kellett volna vizsgálnia, hogy mi állhat a háttérben. (17-19%os testzsír alatt, szoktak leállni a dolgok)

Nem mindegy hogy 3-4mm méhnyálkahártya vérzik vagy 9-11mm..

2020. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De miert lehet ez nalam? Nem vagyok vekony..meg semmi :/
2020. aug. 22. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt itt mi nem tudjuk megmondani..orvos tud beutalót adni hormonvizsgálatokra, de lehet hogy cisztád van, amit szintén csak orvos lát..

Nincs semmi szégyen abban, ha elmész nőgyógyászhoz, de ha baj van és nem mész el, az sokkal rosszabb...

Foglalj időpontot vagy szólj szüleidnek, hogy gáz van és menjetek el orvoshoz. Egy nőgyógyász teljesen olyan, mint egy háziorvos.

2020. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!