Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hany eves korig noiesedik az...

Hany eves korig noiesedik az alak?

Figyelt kérdés
16 vagyok, 155 magas es 46 kg. sajnos nincs olyan szeles csipom es vekony derekam mint masoknak a korosztalyombol. ez valtozni fog meg?
2020. aug. 23. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Terhesség, szülés hatására is változhat. Na persze ezért ne ess most teherbe :D

Amúgy elég vékonyka vagy, így persze, hogy nincsenek nagy domborulataid, mert nincs rajtad egy kis háj. Ha megnézed a hasonlóan sovány lányokat, nekik sincsenek telt idomaik. Ja meg elég alacsony vagy, neked egy 90-95-ös csípő már szép széles, egy fejjel magasabbnak még nem az.

2020. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg annyi még, hogy minden nőnek van egy egyedi alkata. Pl aki alma alkatú, annak sosem lesz karcsú dereka és széles csípője, mert a melle, karja, hasa, háta az erősebb, a zsír is odamegy, a csípője, feneke meg kicsi, a lába vékony. Lehet, te is ilyen vagy, csak mivel felesleged nincs, ezért nem látványos a dolog.
2020. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A csípőcsontod már nem fog szélesedni, de az esélyes, hogy később még rakódik rád egy kis háj, mármint a fenekedre, a melledre, a combodra. Nekem pl. csak 23 évesen kezdett el lányos alakom lenni, azelőtt úgy néztem ki, mint egy piszkafa.
2020. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban alkat függő 16 év után a csípő már nem nagyon változik. Ha ektomorf alkat vagy (mint én is pl) nem leszel nagyon "thicc" sosem :D nem leszel csöcsös segges, mert vékonyabb/egyenesebb alkat vagy. Edzéssel lehet picit esztétikailag ezért tenni, például láb/popsi edzéssel, hogy oda szélesedj kicsit.

2020. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!