Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merem felvállalni a...

Nem merem felvállalni a rendellenességem, de nagyon nyomaszt, és szekálnak is miatta. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy: a mellem nem nő, egy ritka rendellenesség miatt, így teljesen deszka vagyok, mint egy átlagos 5 éves. Viszont az alakom nagyon jó, és szép az arcom (sminkkel, de az más téma) viszont gyakran próbálnak azzal nyugtatni az emberek hogy pár év múlva nekem lesznek a legjobb melleim,mindenki más ütemben fejlődik, stb. De én tudom, hogy ez nem így van. Barátommal 8 hónapja vagyok együtt, és elfogadta, végülis a testem összességében elég jó. Kevesen tudnak róla, de nem tudom, hogy tűrjem-e tovább az efféle megjegyzéseket, vagy vállaljam fel a rendellenességem? Eléggé szégyellem.

Előre is köszönöm a válaszokat :) 13/L


UI: képet nem küldök senkinek magamról.



2017. júl. 1. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hordjál szivacsos melltartót!
2017. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
13 évesen még barbiznod kéne.
2017. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Úgy látom nem vagy teljesen tisztában a mai tinikkel kapcsolatban :D (sajnos) manapság a 12-14 évesek aktív szexuális életet élnek, (tisztelet a kívételnek) fejlődik a társadalom :)
2017. júl. 1. 23:20
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem hogy ritka rendellenességed lenne, egyszerűen csak kis melled van és kitaláltad ezt, hogy mindenképpen segítsünk valamit.

13 évesen még nem is vagy nőies, úgyhogy nem értem mi lehet a testedben jó, már bocsánat :D

2017. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kitaláltam, diagnosztizálták, hypomastia a neve ha jól emlékszem :) egyébként nagyon korán érnek ma a fiatalok, én se vagyok k islányosnak mondható, kortársaim egy része 16-17 évesek simán elmenne :D
2017. júl. 1. 23:44
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

13 éves, pasija van, és a legnagyobb baja a (nem létező) melle mérete... Gyere le jóisten...

20N

2017. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez még MINDIG egy rendellenesség amiről nem tehetek, és még MINDIG nem a (nem létező) mellemről van szó, hanem hogy felvállaljam-e,stb...és látatlanból honnan tudnád milyen vagyok? Manapság a 13 évesek nem néznek ki 10-nek, és nem is gondolkodnak úgy...
2017. júl. 2. 01:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, manapság minden 13 éves érettebb a koránál. :D

Egyébként meg áruldáruld már el, hogy lehet ezt nem felvállalni? :D

2017. júl. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Látszatra érettebbek.

Lehet hogy semmi gáz nincs azzal a régi tablettákkal, csupán később nőnek a melleid.


Aktív szexulis élet. Oké de majd ha igazán abba korban leszel, / lesztek, csodálkoztok hogy nem estek teherbe....

2017. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Tudom milyen mikor valamiről próbálnak meggyőzni,hogy így meg úgy lesz te meg tudod,hogy sosem lesz úgy.Nagyon idegesítő és nem is nagyon lehet vele mit kezdeni.Talán a közvetlen környezetedbe elmondhatnád,de benne van a pakliba,hogy onnét kezdve azt hallgathatnád,hogy majd,ha elég idős leszel megcsináltathatod és biztos lesz olyan is aki tudni fogja a tuti gyógymódot.
2017. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!