Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek 65 cm-es derék és...

Szerintetek 65 cm-es derék és 94 cm-es csípő jónak/reálisnak számít?

Figyelt kérdés
Ja és derékból le szeretnék faragni 3-4 cm-et

2018. ápr. 3. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten tetszetős - ezt férfiként mondom.

Miért merült fel benned kétely ennek kapcsán?

2018. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom most kicsit megnyugtattal. Igazabol a derek szelessegemmel nem vagyok kibekulve, marmint nem gondolom hogy veszesen szeles, csak 3-4 cm-et szeretnek vekonyitani rajta. Olvasgattam ezzel kapcsolatban itt a gyik-en is es kicsit ramtort az onbizalomhiany. Na mindegy ezek szerint nem lehet nagy problema csak mivel nincs lokalis fogyas ezert tartok attol, hogyha a derekambol lemegy par centi, akkor a csipombol is, azt pedig nem szeretnem.
2018. ápr. 3. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy?

Mert az sem mindegy.

2018. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne itt a gyakorin akard erősíteni az alakoddal kapcsolatban az önbizalmad. Ha mész az utcán, vagy társaságba mész érezned kell, hogy tetszel- e.

Azt gondolom, hogy itt csak azért tetted fel ezt a kérdést mert a férfi olvasóktól bókot vársz, a nőkben meg írígységet akarsz ébreszteni

2018. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az lenne a gáz, ha ez fordítva lenne..😀. Én mindenesetre örülnék ennek, szerintem jó.
2018. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!