Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami házipatika hüvelygo...

Van valami házipatika hüvelygomba ellen? Csak azért kellene házi mert dokinál voltam nemegyszer amiket felírt addig volt hatása amíg használtam, a canesten egy rakás sz. Rt nem ért (csak az is míg használtam)? (NORMÁLIS VÁLASZOKAT)

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha a doki sem tudott dsemmit, a Canesten sem használt, akkor gondolod, hogy valami házimódszerrel elmúlik?

Szerintem nagyobb a gond, monjuk Candida, az is teljesen hüvelygombaszerű tünetekkel jelentkezik odalenn.

2010. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Doki nem ír Canestent, egyrészt pont azért, mert a legtöbb gombára nem használ, másrészt azért, mert recept nélkül kapható, minek írná fel? Úgyhogy nem kell a hantázás a dokiról, menj szépen el hozzá, és írass fel receptes cuccot.

Házi praktika nincs.

2010. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De az nem lehet h ez természetes???mert nincs viszketés,csak néha van és kevés szagtalan folyás! ????????
2010. aug. 5. 13:19
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam h a canestent doki írta fel!!!!csak amikor nem használt semmi amit az orvos írt fel akkor gondoltam veszek!!!!Nem mondtam h ő írta fel!tudni kéne értelmezni a mondatokat!Mondtam csak az írjon aki nem beszólogatni akar!!!!!!!!!!
2010. aug. 5. 13:22
 5/15 anonim ***** válasza:

Találgatsz vagy a doki mondta hogy gomba?

Kislány ne várj normális válazt ha kamuzol össze vissza :S

2010. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már több mint 10ezret költöttem gyógyszerre.....de felbasz h ilyen orvosok vannak akik leszarják a beteget....
2010. aug. 5. 13:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha nem használ amit a doki felír akkor vissza kell menni.

Az orvos különben nem találgat hiszen vesz mintát amit kitenyésztenek és pontosan tudja milyen gomba és milyen gyógyszer,krém kell rá

2010. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ne dumálj nekem!és nem vagyok kislány!nem kamuzok!ilyen bunkó embereket
2010. aug. 5. 13:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok megelégedve x dokival akkor elmegyek y-hoz, és ha ő se az én "emberem" akkor megyek z-hez
2010. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
így is történt
2010. aug. 5. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!