Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » TANÁCSOK?.Meg voltam fázva...

TANÁCSOK?.Meg voltam fázva ezèrt a doki antibioticumot írt fel nekem viszont nem szedtem probiotikumot ezért hüvelygombát csináltam..próbálkoztam szedni külömböző gombaellenes gyógyszereket pl a fluconazolt is viszont mèg mindig megvan a viszkető

Figyelt kérdés
Illetve ègő èrzès illetve a fehér túrós állagú folyás.Javaslatokat szeretnèk.köszönöm előre
2020. aug. 24. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Javaslatokat? Nem is értem.. :)


Menj el nőgyógyászhoz.

Kapsz krémet / tablettát vagy amit a legmegfelelőbbnek talál a panaszaid kezelésére, és egy hét után semmi bajod nem lesz.

Nem otthon kell "kísérletezni" ilyen esetben.

2020. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Canesten combi uno! Nekem nagyon bevalt. Mehet sokfokhagyma (marmint enni😀),activia, meg keress a google-ban huvelyi ph-t “tamogato” eteleket, rengeteg van!


Nekem a gynophilus kup meg ami jo, minden mensi utan hasznalom par nappal, a huvelyi ph-m szintentartasaert, a nodokim is rabolintott. ☺️


Arra figyelj, hogy ha torulkozol inkabb wc-papirral torold szarazra magad lent.


Es legkozelebb nyomd a probiotikumos dolgokat. Nekem csunya hugyuti gyulladasra kellett antibiotikumot szednem (Monural) es probiotikum nelkul az etkezessel/gynophilus sikerult elkerulni egy varatlan gombat. Hala az egnek, hogy egyszer volt, nem is kell tobbszor!😔

2020. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!