Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az,hogy 2, jobb...

Mitől lehet az,hogy 2, jobb esetben 3 napig tart a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Orvossal egyeztettem már erről a problémáról,a válasza az volt,hogy ez teljesen normális,ne aggódjak.

Mindig megjön időben,mint ahogy most is. Az első napon úgy ahogy annak lennie kell,bő vérzéssel,második nap már sokkal gyengébb,most a harmadik napon pedig szinte már semmi sincs.

Nekem pár évvel ezelőtt 4-5 napig is tartott,elég bő vérzéssel.


Nagyon aggódom,hogy valami gond van velem.


Most 29 éves vagyok.


Másnak is van hasonló tapasztalata?


Nagyon köszönöm,ha válaszoltok?



2020. aug. 26. 09:17
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj, az enyém 3-4 nap közé esik. Nem vagyunk robotok, a testünk változik. Ha valamit másképp érzel talán, de akkor sem kell egyből megijdeni, rendesen jár.
2020. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Történhetett kisebb hormonális változás, valószínűleg nem olyan vastag mostanában a méhnyálkahártyád. Hízás, fogyás történt? Ha az orvos azt mondja, nincs gond, akkor valószínűleg tényleg nincs, de ha nagyon nyugtalanít, kérj vérvizsgálatot, nagyrutin, pajzsmirigy, hormonpanel.
2020. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából 160cm-hez 55-56 kg vagyok már közel 2-3 éve,előtte egy kicsit vékonyabb,de nem gondolom,hogy ez olyan nagy súlygyarapodás.

Barna hajam,szemem van, szőrszálaim is vannak amik nem szőkék,de emiatt sem aggódom,mert ez már régen is megvolt.


Csak nagyon fura ez a szinte 2 napos mensi.


Egyébként magánorvoshoz járok. Évente nagy vizsgálat,ugye a rutinszerű citológia és szoktunk még ultrahangot is csinálni. Semmi rendelleneset nem látott ezekből.


A hormonális részét nem tudom,de így 30 körül érzek változást magamon.


Nemsokára belekezdünk a babaprojektbe,emiatt aggódom nagyon,hogy nehogy legyen valami gond.

2020. aug. 26. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 29 vagyok, régen 7 nap is volt, most 2-3 hónapok óta.

Nekem is azt mondta a doki hogy rendben van.

2020. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!