Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonvizsgálatra hanyadik...

Hormonvizsgálatra hanyadik napon kell menni?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom a papíromra azt írta, hogy a mensi 1-3.napján. Viszont azt olvasom mindenhol, hogy 3-5.nap kell menni. Akkor ez hogy van?

Illetve akkor is lehet menni, ha szinte csak maszatolós mensi van? Nem fog rossz eredményt adni?

Én ma kezdtem el, de csak pisiléskor piros pici ver cseppeket látni, szóval nem is tudom, hogy ez első nap-e, illetve hogy akkor holnap vagy hétfőn menjek? De mivan, ha hétfőig el is múlik? Mert a legutolsó is 3 nap alatt véget ért, és végig csak csepegtetős volt.



2020. aug. 27. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a nőgyógyász azt írta, akkor kell menni.


Miért fontos a menzesz ebben a témában? Azzal tisztában vagy, hogy a hormonvizsgálat is vérvétellel történik ugye?

2020. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok, attól függ milyen hormont néznek, mindegyiknek máskor magas a szintje.
2020. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért fontos, mert a menzesz 1-3.napján kell menni vervetelre. Nyilván nem magamtól írom, hanem a nőgyógyász rendelte el...

Tsh, FSH, FT3 FT4, prolaktin, LH, osztradiol, progeszteron és tesztoszteron van a papíron

2020. aug. 27. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt írta a lapra, akkor menj. Ő tudja jobban, ő tudja mit miért kért neked.
2020. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A maszatolás még nem menzesz. Hétfőn menj el.
2020. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!