Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nő gyógyászati ultra hangon...

A nő gyógyászati ultra hangon mitcsinálnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mennem kell nő gyógyászati ultrahangra, ott ugye nem csinálnak semmit a nemi szervemel? Mármint ugye nem "turkálnak" benne? vagy hogy szokták ezt mondani. Csak a hasamnál nézik a dolgokat nem? Nagyon félek tőle.

2020. aug. 27. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit néznek. Betegség esetén sok helyen hüvelyi ultrahangot használnak.
2020. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem vagy már szűz, biztosan hüvelyi ultrahangot csinálnak, mert ez a legpontosabb módszer arra, hogy megállapítsák a bajt. Ha szűz vagy, nem fognak hüvelyit csinálni. A nőgyógyászatot pedig egyben kell leírni.
2020. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha hüvelyi ultrahang akkor hüvelyen keresztül vizsgál meg.
2020. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elnézést emberi hiba helyes írási hibákat ejteni:) szűz vagyok és betegség miatt kell mennem
2020. aug. 27. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehetseges, hogy a nogyogyasz nem szamit ra, hogy meg szuz vagy? Mert a huvelyi ultrahang kicsit sem fajdalmas, de szuzen szerintem nem megy.

A hasi ultrahangon is latszik azert sokminden, csak nem olyan precizen.

2020. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát az orvosom mondta hogy menjek el egy nőgyógyászati ultrahangra, de azt nem mondta hogy milyenre.A papíromon is annyi van hogy nőgyógyászati uh javasolt.
2020. aug. 28. 00:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Első körben úgyis telefonálnod kell időpont miatt. Ott biztosabb választ kapsz.

De szerintem szúzeknél csak hasít csinálnak.

2020. aug. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már idő pontom van már azt meg kaptam de nem mondtak semmit.
2020. aug. 28. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor odamész, és nem illetődsz meg, amikor mondja, hogy vetkőzz, hanem rögtön közlöd, hogy szűz vagy!

Bár normális helyeken az elején kérdeznek pár dolgot, és közte van ez is.

2020. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!