Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyumnak illik beleszólnia...

Anyumnak illik beleszólnia mit hordok a bugyimban?

Figyelt kérdés
Éjjel buliból hazaérkezés után zuhanyozni készültem mikor anyum rámnyitott. Elkezdett piszkálni, hogy tisztasági helyett vécépapír volt odabent. Nem akartam részletezi sem ott sem itt, de úgy érzem 16 évesen már az én dolgom lenne mit rakok a bugyiba. Eléggé rosszul esett, számomra is szükség megoldás volt, de miért ne használhatnék ilyen praktikát. Jobb, mintha foltos lenne a fehérnemű. 16L

2020. aug. 30. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Micsoda problémák!


Egyébként pedig! Még gyerek vagy, 18 se vagy, amíg anyád házában laksz, addig azt raksz a bugyidba, amit ő mond!

:D:D:D:D:D:D:D:D

2020. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem illik, ettől függetlenül megmondhattad volna neki, hogy muszáj volt betenni valamit és csak ez volt kéznél.
2020. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Nálam ezért van/volt mindig betét és/vagy tampon. Az ember sosem tudhatja. Mondjuk a vécépapír is végső megoldásnak megteszi.
2020. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Hát én sem biztos, hogy ne lettem volna kíváncsi rá, hogy "édeslányom, erre mi szükség volt?".

Én arra tippeltem volna, hogy elfogyott a pénzed, nem vettél magadnak t.betétet, ezért furdalna a lelkiismeret, ha nem is mertél volna szólni, hogy anya, kellene egy doboz c.refree vagy bmi.


Mindenesetre ez a kisebbik rossz, nagyobb bibi az inverze volna, ha azon háborogna, hogy minek ilyenre pénzt költeni, tegyél be klotyópapírt.:)


Amúgy ha neked így jó, csináld így, én rádhagynám miután megnyugodtam, hogy nem én bsztam el valamit, csak neked más a komfortos, mint nekem.

2020. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Előző (9:20 as) vagyok: valóban hasznos legalább egy-két tampont/betétet hordani magadnál, bmikor kellhet. Jellemzően olyankor szokott kelleni, amikor az a bizonyos borítéktáska van az embernél, amibe a zsepin és lakáskulcson kívül max egy bankkártya fér :)
2020. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem mondjuk az a fura hogy az anyukad bemegy miközben vetkozol és belenéz a fehernemudbe?
2020. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat. Anyu mindent kiszúr, nadrág már nem volt rajtam, talán egy kicsit lehajoltam mikor anyunak feltűnt a szürkeség a bugyiban.
2020. aug. 30. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!