Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 1 hónpja megjött most...

Kb 1 hónpja megjött most elöször és ilyen fehéres folyásom volt. De mostmár megvan de még mindig van fehérfolyásom! Miért van ez? és baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia, nem baj, sot termeszetes, addig a pontig, amig nem lesz turos, szagos vagy nem viszketsz ott lent.
2010. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
semmi ilyen
2010. aug. 5. 19:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan fehér folyásom tizenéves koromban, sőt, még van, hogy most is van néha...! Ez szerintem nem baj, legalábbis engem nem zavar(t), én úgy tudom, hogy ezáltal a folyás által ugyanúgy tisztul a hüvely, mint a menzesz által! Egyébként hány éves vagy?

A folyás mellett nincs semmi már rossz érzés, viszketés vagy ilyesmi?

Mert ha nincs, akkor az azt jelenti, hogy minden bizonnyal egészséges vagy!

De ha nagyon zavar, akkor menj el nőgyógyászhoz, és kérd ki a véleményét, de szerintem ez a folyás hozzátartozik a természetes tisztuláshoz, úgyhogy nyugi! ;Đ


24/N

2010. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

már-más

(előző voltam)

2010. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok! és nincs semmi mellékhatása
2010. aug. 5. 19:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálatok nem volt felvilágosítás? Ez minden nőnek van, természetes, mestruáció előtt szokott lenni, Nekem van már pár éve de még mindig nem jött meg. Más néven: Hüvelyváladék
2010. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*menstruáció
2010. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
elso vagyok, akkor nem kell izgulnod, amig semmi furcsa tuneted nincs, tok normalis dolog, van akinek tobb van, van akinek kevesebb, de minden nonek van.
2010. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is 13 éves koromban jött meg először, és akkor az jó, ha neked sincs mellékhatása a váladékozásnak, akkor ez azt jelenti, hogy tisztul a hüvelyed akkor, amikor váladék jön ki belőle.


24/N

2010. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

tudom a hogy mi miatt van de ha mejönn valakinek akkor utána elkénne múlni-a

nem?

2010. aug. 5. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!