Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 1 hónpja megjött most...

Kb 1 hónpja megjött most elöször és ilyen fehéres folyásom volt. De mostmár megvan de még mindig van fehérfolyásom! Miért van ez? és baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 19:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mármint úgy érted, hogy a vérzés közben is van folyásod? Mert vérzéskor elég nehéz a sok vér mellett megállapítani, hogy van-e folyás. Egyébként meg ez minden nőnek van, nekem is van menzesz előtt és után, ez egészséges, de ezt már írta az első hozzászóló is.


24/N

2010. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem, úgyértem hogy a menstruáció után is van és amikor a barátnőmnek 1. megjött neki elmult... nekem meg nem
2010. aug. 5. 19:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs kellemetlen illata a folyásnak, nem viszket a puncid, nem csíp, nem fáj és nem piros, akkor természetes!
2010. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!