Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tippek, tanácsok? Menstruációs...

Tippek, tanácsok? Menstruációs fájdalom?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Nekem nagyon szokott fájni a hasam, és szédülni is szoktam ilyenkor. Ma nemrég jött meg, de holnap görcsölni fogok, meg van olyan is, hogy megszédülök. Viszont holnap mennem kell állásinterjúra, mit tegyek? Valami torna jó ilyenkor? Vagy szedjek be már most fájdalomcsillapítót elalvás előtt? Mit tegyek? Mozogjak rá? Vagy mit? Nem akarom elszúrni, meg nem akarok ott görcsölgetni. Amikor alszok, akkor kezd el fájni a hasam, aztán felébredek a fájdalomra, utána már nem hat semmi se. Majd el fogok menni nőgyógyászhoz, de segítsetek! Mi legyen a holnapi nappal? Mit tegyek? Torna? Futás? Ha ma futok az jó? Vagy ha mondjuk ma csinálok menstruációs fájdalmak ellen tornát úgy, hogy most nem fáj a hasam, akkor az jó lesz holnapra? Már teljesen ideges vagyok a holnapi nap miatt.

2020. aug. 30. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Futááás? :O
2020. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Ha fájdalmaid lesznek vegyél be gyógyszert. Amíg nincsenek felesleges.


Ha eddig nem tornásztál, akkor most se fog megváltás lenni, sőt talán rosszabb is lesz.


Másrészt: ha nagyon fájdalmas a mensid érdemes elmenned nőgyógyászhoz ilyen témában, és nem csak a kötelező évi egy rákszűrésre.

2020. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Le lett írva, hogy amikor már fáj, akkor nem hat.

2. Le lett írva, hogy el fogok menni.

3. Miért nem olvasod és miért nem értelmezed a kérdést?

2020. aug. 30. 20:15
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező.

Nekem, mikor ennyire nagy fájdalmaim voltak, és a gyógyszer sem hatott, én nyujtóztam egyet, hogy a hasizom megnyúljon kicsit. Erőt vettem magamon, s elmentem az orvoshoz. Azóta minden alkalommal antibiotikumot kell szednem, mert gyulladásban van az egész petefészkem, hugyhójagom, vesém. Menj el te is egy jó orvoshoz, s nézesd meg magad. Nehogy nagy baj legyen :)

2020. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!