Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális? Minden nőnél így...

Normális? Minden nőnél így van? Esténként tusolok,lactacyd mosakodót használok.Nincs semmilyen nemi betegségem,nincs se hüvelygombám,se abnormális folyásom,se semmi ilyenem.

Figyelt kérdés
A páromat gyakran ébresztem orális szex-el,nála nem tapasztalok soha semmiféle kellemetlen szagot.Ő is gyakran akar így ébreszteni,de sose hagyom,mert sajnos reggelre nálam van.Miért lehet ez?Normálisan tisztálkodom,általában reggel is muszáj vagyok emiatt.Na de ez tök ciki.Nem mondhatom a páromnak,h várjál már macikám,előbb megmosakszom...Használok intim törlőkendőt is és mégis.
2008. nov. 27. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálam is volt ilyen. Azért, mert valamennyi izzadság termelődik és a szőrszálakon meggyűl, pedig én is tisztálkodtam éjjel-nappal, úgy mint Te.

Nem tudom, mennyire vagy csupasz, de lehet ez megoldaná a problémát. Nálam legalábbis megoldotta. Mióta teljesen szőrtelen vagyok odalent, azóta nincs kellemetlen szag, persze a szokásos tisztálkodás mellett.

Remélem segítettem! :)

2008. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mindig teljesen csupasz vagyok.Heti 1x legalább megejtem a teljes szőrtelenítést...
2008. nov. 27. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kellemetlen szag sokszor a hüvelyi fertőzés első és néha egyetlen jele is lehet. Ez jelzi, hogy felborult a hüvelyi baktériumflóra egyensúlya. Nekem ez az egy szokatlan panaszom volt, elmentem orvoshoz és kiderült, hogy bakteriális fertőzésem van.
2008. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!