Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet a menstruációm...

Miért késhet a menstruációm ennyi ideje, citromlé miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy serdülő lány vagyok, 3 éve menstruálok és elég rendszeres volt, mindig pontosan jött, vagy 2-3 nappal előbb. Múlt hónapban viszont 3 nappal előbb jött meg, ezzel nem is volt bajom ugye, viszont ebben a hónapban a barátomnál aludtam és megittam egy csomó citromlevet mielőtt elmentem hozzá, mert ha kiszámoltam, hogy mindig előbb jön meg, akkor pont a nála töltött reggelen jött volna meg és ingerült is voltam. Nem történt meg a dolog, tudtommal nem élvezett el, remélem nem lehetek terhes. Ti mit gondoltok erről? És már egy hete késik,a hasam viszont fáj, pattanások, mellfeszülés minden jelentkezett, több folyás is, de amit várok az sehol, mondjuk elég stresszes voltam mostanában.. Lehet ezért, de nem tudom. Mi tévő legyek?? Kérlek segítsetek, csak normális válaszokat!

Nőgyógyászhoz még nem szeretnék menni.



2020. szept. 1. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem a citromlé miatt késik. Miért ittál annyit belőle?


Most akkor szexeltetek vagy nem? Ha nem használt óvszert, akkor akár terhes is lehetsz, hiszen az élőváladéktól is teherbe lehet esni. Az együttléttől számított 10.napon már kimutatja a teszt a terhességet, csinálj egyet.


Egyébként a stressz is okozhatja, de inkább tesztelj, hogy megnyugodj.


Miért nem akarsz nőgyógyászhoz menni? Miután elkezdesz szexuális életet élni, 3 hónapon belül javasolt először elmenni.

2020. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel nem szerettem volna kellemetlen helyzetbe kerülni, hogy ott jön meg..

Nem szexeltünl, de volt előjáték, ahol lehet, hogy volt előváladék, de még mindketten szüzek vagyunk, nem szexeltünk.

Még fiatal vagyok édesanyám szerint a nőgyógyászhoz, hisz még nem élek úgy nemi életet.

2020. szept. 1. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

“ Mivel nem szerettem volna kellemetlen helyzetbe kerülni, hogy ott jön meg..“ a citromlé mitől akadályozná a menzeszt? Max a rengeteg C vitamin hat a progeszterinszintedre és talán-talán kinyújthatod a ciklusod 1 nappal, ha a teljes ciklus alatt napi 1-2 gram C vitamint szedsz


“Még fiatal vagyok édesanyám szerint a nőgyógyászhoz, hisz még nem élek úgy nemi életet.” Anyád hülye, szóval legalább neked legyen eszed és kefélés előtt menj el nőgyógyászatra

2020. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hatolt beléd, valószínűleg nem vagy terhes.


Nőgyógyászhoz először az első szex után kell menni, kivéve ha panasz van, vagy fogamzásgátlót akar íratni.

2020. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármitől késhet a citromlé kivételével, a stressz elég ok erre. Ha szűz vagy, akkor terhességtől nem kell tartanod, csak legyél türelmes.

Egyáltalán nem kell nőgyógyászhoz menned emiatt, csak ha állandóan tolódna ennyit a ciklusod. Akkor kell menni, ha már egy éve rendszeres nemi életet élsz évente rákszűrésre, vagy ha fertőzés, vagy menstruációs probléma van.

2020. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!