Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött. Fürödhetek így a...

Megjött. Fürödhetek így a tengerbe?

Figyelt kérdés

Tehát idén először jöttünk nyaralni, tegnap érkeztünk, de aznap este megjött...(kb. 4. alkalommal). Nem volt sok vér, igazából csak olyan 6-7 csepp, raktam be betétet, de reggelre csak egy kb. ujjbegynyi barnás-feketés folt látszott rajta, azóta semmi. 2x letusoltam meleg vízzel, mert ha jól tudom az beindítja egy kicsit, de továbbra is semmi. Szerintetek mit tegyek? Vagy ez csak egy enyhébb nap? Merjek bemenni így a tengerbe? Nagyon vártam ezt az utat, nem szeretnék végig feleslegesen az apartmanban ücsörögni :/



(Illetve az út során ittam egy flakon citromos vizet, ez lehet rá befolyással? Mivel ha jól tudom a citromlé késlelteti)



2019. aug. 11. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, tamponnal bemehetsz. Felesleges bohóckodni citromlével, nem késleltet semmit.
2019. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tegyél be egy tampont és menj nyugodtan. Annyira figyelj, hogy a víz miatt gyakrabban kell cserélni, mint amúgy.
2019. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom nem kéne szarakodnom vele, de a tampont hanyagolnám..
2019. aug. 11. 18:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Tamponon kívül csak az intim kehely jöhet szóba, de ha a tampont masszívan visszautasítod, akkor gyanítom, hogy a kelyhet sem fogod használni. Más megoldás nincs, betéttel nem kellene fürdeni.
2019. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Írta a válaszoló hogy még csak 4.alkalommal jött meg neki , szóval fiatal , nyilván ennyi idősen még nincs nagy kedvünk tampont használni.

Ha most nincs elmúlt akkor menj bele egy kicsit de ne túl sokat mert valami fertőzést is elkaphadsz. Ha van akkor sajnos most nem mehetsz bele

2019. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem minden rendben lesz!
2019. aug. 11. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tamponnal nem mennék be, felszívja a madzagon a sós vizet az meg hát... csíp. A menstruációs kehely jó, de ha még szűz vagy az nem fog működni.
2019. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nen az a baj, hogy összevéreznéd a tengert, hanem hogy amikor vérzel, a méhszáj nyitva van. Emiatt nagyon könnyű fertőzést elkapni, főleg vízből. Ezért javasolták a tampont vagy az intim kelyhet. Ha még sosem használtad ezeket, majd otthon nyugodt körülmények között kezdd el használni, ne a nyaralás alatt. Ha már úgy látod, elmúlt, várj másnapig. Tegnap tetted ki a kérdést. Én tegnap még nem fürödtem volna, de ma már igen, ha nincs vérzés.
2019. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kivártam a mai napot még, nem volt semmi, szóval szerintem délután már bemerészkedek :)
2019. aug. 12. 10:04
 10/10 anonim ***** válasza:
vér a vízben.... cápa?
2019. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!