Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 35 napos ciklus meg normalisna...

Kerdesekkel teli kérdése:

35 napos ciklus meg normalisnak szamit?

Figyelt kérdés

Husz eves vagyok, mindig is rendszertelen volt a menstuaciom, volt olyan is, hogy 1-2honapot hagyott ki.. de eddig nem foglalkoztam vele, nem mentem nogyogyaszhoz,mert fiatalabb koromba azt mondta edesanyam, hogy ez sok lanynal van igy, normalisnak szamit..

viszont most mar azert felek elmenni, mert felek a vizsgalat eredmenyetol, hogy valami hormon problemam lehet, vagy meddo lennek..



2020. szept. 3. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

a legritkább esetben 28 napos a ciklus, van, akinek rövidebb, van, akinek hosszabb

de azért menj orvoshoz, ha gond van - sztem nincs - azt idejében kell elkezdeni kezelni

2020. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen normális. Nekem 42 napos volt, utána elmúlt.
2020. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 34-35 napos. Nincs vele különösebb gondom. Nem 4 hanem 5 hetente jön meg, ennyi.
2020. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
A 35 nap még normálisnak számít. De menj el nyugodtan nőgyógyászhoz, és ha ő esetleg mégis aggályosnak tartja, akkor majd elküld vizsgálatra. Ha esetleg lenne valami baj, az akkor is ott van, ha nem tudsz róla. Ha meg tudsz, akkor most még lehet rajta javítani, amíg nem késő.
2020. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyat is hallottam már, hogy ha egy évben nem 12-szer, csak 11-szer van meg, az még nem kóros.
2020. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!