Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napos ciklus számít még...

Hány napos ciklus számít még normálisnak?

Figyelt kérdés
Mi a legrövidebb,és leghosszabb normális ciklus!A ciklusok hossza,illetve össze visszasága befolyásolja a teherbeesés esélyét?
2012. febr. 28. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A nagykönyv szerint 25 és 40 nap. Tehát ez alatt és felett már elvileg nem normális, de ez a könyv!

Igazából a lényeg,hogy legyen peteérés. Barátnőmnek volt már olyan ciklusa is,hogy a 46. napon volt peteérése!

2012. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

26 és 31 nap között normális.Valahol ezt olvastam.

Az a nagyobbik baj,ha meg sem jön minden hónapban illetve nagyon kitolódik minden hónap.

Rövid ciklusok pedig a beágyazódásnál okoznak problémát.

2012. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem osszevissza ciklusaim voltak volt olyan honap, hogy 17 napos volt es volt olyan honap is, hogy 42 napos volt. Egeszseges kisfiam szuletett. Annak idejen meg azt mondtam, hogy varok fel evet es ha nem sikerul ilyen ciklusok mellett teherbe esnem dokihoz fordulok segitsegert es egy kivizsgalasra. De erre nem kerult sor meg az 5-dik honapba mar nem jott meg a mensim. Gondoltam ismet egy hosszu ciklus ezert a 39-dik napon teszteltem csak. Ekkor meg nem volt pozitiv a tesztem. Utanna a 43-dik napon probaltam es akkor mar halvanyan pozitiv volt. Azota 2 eves mar a kisfiam. A furcsa az, hogy amiota szultem szinte orara pontos 28 napos ciklusaim vannak. :) Ugyhogy nekem jot tett a szules.
2012. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Gyógyszer után 36 napos volt,aztán 24 napos,most a 25. napon vagyok,de fogalmam sincs mikor jön meg! :( Eddig éreztem a peteérést is,most azt sem éreztem! :( Nincs hormon problémám,p.m. alul működés volt,de már nincs,kezeltük!
2012. febr. 28. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
szia.Ha gyógyszer után vagy akkor lehet kb fél év mire beáll a ciklusod!Ne izgulj, szerintem ezek nem rossz számok így gyógyszer után!
2012. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az endokrinológus, akihez járok, hogy 28-32 napos a legjobb ciklushossz.
2012. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ó,köszi 6-os! Akkor jó! Most a 25.napon vagyok,és még nem jött! De akkor még júniusig beállhat elvileg! :) Köszi!
2012. febr. 28. 12:05
 8/8 A kérdező kommentje:
29 napos lett most a ciklusom,a 30. napon megjött! Lehet már kezd beállni,egyre közelebb vagyok a 28-hoz! :)
2012. márc. 6. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!