Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 éve szedek fogamzásgátlót....

2 éve szedek fogamzásgátlót. Az elején ugy volt hogy kedden abba hagytam és vasárnap megjött aztán ez már volt olyan hogy átolodott hétfőre de most előszőr kedd reggelre. Görcsöltem. Kevesebb de mégis van. Lehetek terhess?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van vérzés meg görcs nem lehetsz terhes...
2010. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. De valószínűleg másik tabit kéne kérned, mert általában a 3-5 napon meg szokott jönni. Elvileg a 7. nap sem gond, de mivel nem így állt be neked az elejétől, hanem nyilvánvaló a változás, szerintem nem megfelelő neked a gyógyszer.
2010. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az általános vélemény szerint ha egy fogamzásgátló szedésekor azt tapasztalja egy nő,hogy a menstruációja a szüneti héten egyre később jön meg,illetve egyre rövidebb ideig tart a vérzés és egyre kisebb mennyiségű,akkor célszerű gyógyszert váltani valamilyen más hatóanyagú készítményre,mert a szervezete kezdi megszokni az adott hatóanyagot,és így csökken a terhesség elleni védettség.


Üdv:25/L

2010. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válszokat!csináltam tesztet azért ,nem vagyok az de pont most váltotam gyógyszer akkor ezek szerint időben.
2010. aug. 7. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!