Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem beteg vagyok. Hova...

Szerintem beteg vagyok. Hova erdemes fordulnom? (Hosszu)

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok es ugy gondolom, hogy valamilyen betegsegem van. Persze lehet csak fokozottabban veszem eszre ezeket a furcsasagokat, de akkor is fenn allnak.

Eloszor valamilyen pajzsmirigy problemara gondoltam, mivel peldaul mikor lehajolok neha nehezebben veszem a levegot, illetve most is erzek neha egy fojto, szorito erzest.

Gyakran faj a fejem, mikor lerakom akar egy kemenyebb parnara is, de ez mar evek ota fenn all, viszont ez is megijeszt. Kozepesen hullik a hajam, neha eleg sok kijon, de ezt azzal magyarazom, hogy dus, vastagszalu es gyakran hordom felfogva.

Most kimaradt a menstruaciom, de fogyozom, tehat ezt be lehetne tudni annak is, viszont annyira drasztikusan nem fogyozom. Gyakran remeg a kezem mostanaban, ezt a megeroltetessel magyarazom, hiszen aktivan, naponta sportolok.

A szemem is romlott, ez lehet a digitalis oktatas miatt. Illetve ami most nagyon zavar, hogy nagy a hasam. Nehany napig mindent osszezabaltam, ennek tudtam be. De ez mar ket napja volt es meg most is, ha iszom akkor nagy ledz a hasam es elegge feszito erzes.

Azt meg megemlitenem, hogy mostanaban eleg sok stressz es es sokat sirok.

Szerintetek lehet valami bajom? Hova forduljak? Vagy mindezt csak jobban eszreveszem, ezek normalis dolgok? Koszi a valaszt



2020. szept. 7. 21:05
 1/6 anonim válasza:
91%
Hipohondria. Ne haragudj, lehet rosszul fog esni, de elsősorban a fejedben kéne rendet rakni. Túl sokat figyelsz magadra. Én is ilyen voltam. Egy jó pszichológus nekem segített. Ne félj segítséget kérni!
2020. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus +1
2020. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jartam mar pszichologusnal egy fel evig, viszont lassan betoltom a 18at es mar csak fizetos helyre mehetek. Azok pedig tul dragak nekem.
2020. szept. 7. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

A stressz simán okozhatja az összes tünetedet.

Pszichológus, vagy valamilyen stresszkezelő tanfolyam!

2020. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ezt pedig szerintem egyedül nem fogod tudni megoldani. Egyébként 18 év felett is jarhatsz pszichológushoz, a tb fizeti.
2020. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Milyen magas vagy, hány kiló és hany kiló voltál, amikor fogyozni kezdtél, mennyi idővel ezelőtt? Mennyit alszol, mennyi vizet iszol egy nap? Drog, alkohol, bagozas?
2020. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!