Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha egy OCD-s és kényszeres pszichés 36 éves beteg embert, ( aki mellesleg beszámítható, nem értelmifogyatékos és majdnem egyetemet végzett) az anyja fürdet, ráadásul hetente egyszer? Szerinte normális.

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

"egy OCD-s és kényszeres pszichés 36 éves beteg embert"

...

Hadd ne kommentáljam az értetlenkedésedet.

2019. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Rmá is rám fogták ezt, mert anyám azt mondta, hogy unalmamban rajzolgatok, meg egyszer még telefonáltam, járklátam a lakásban... Olyanokra is ráhúzzák ezt, kai nem beteg...

Neked amúgy nem mindegy? Ha nem a pasid, szard le. Egyébként anyám a 60 éves apámat máog, fürdeti, hajat mos neki, meg szárítja neki... Majdnem kopasz. Alkoholista, agresszív, de még nem volt ennyire alkoholista is, ezt csináltatta.


Kb. mindenkire rá lehetne ezt húzni, én is kényszeresen megyek a kávémhoz minden reggel.


A betegeket, öregeket muszáj. De manapság mindenkire ráhúzzák ezt...

2020. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!