Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló hatását csökkent...

Fogamzásgátló hatását csökkenti a dohányzás?

Figyelt kérdés

Napi 10 szál alatt dohányzok, legtöbbször az 5-öt sem érem el. Tudom, hogy ezzel növelem a kockázatokat, épp emiatt szokok le lassan, már elhatároztam, hogy leteszem a cigit.

De a barátommal rendszeresen élünk nemi életet, és nem védekezünk más módszerrel ezen kívül, és érdekelne, hogy mennyire befolyásolja a hatását.

Választól függetlenül le fogok szokni, nem azért tettem fel a kérdést, hogy támogassanak vagy leszidjanak. (tisztelet a kivételnek)

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2020. szept. 7. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló hatást nem befolyásolja, csak nagyobb eséllyel kapsz trombózist/strok-ot.
2020. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Orvosként mindig felhúzom magam, hogy a nők egy jelentős része milyen szinten ostoba és felelőtlen. Nem a hatását nem csökkenti, annak a hatását növeli hogy elpatkolsz tüdőembóliában! Tilos mellettük dohányozni! Mit nem lehet ezen felfogni!
2020. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!